160*230 см ковер овальний (стрижка)
- розмір килима 160*230 см см
- доставка по Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Щільність ворсу | 600000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 259 ₴










