150*233 Килим FLORA ROYAL HALI C.O. овальний килим на підлогу.
Це турецькі килими на підлогу Ніжні світлі тони, які використовуються в цих килимах, чудово впишуться в сучасний інтер'єр, витриманий у світлій гамі кольорів. У цих килимах чудово поєднуються стримані класичні елементи малюнка з актуальними кольорами та відтінками. Ненав'язливі потертості та перелив золотих ниток надають цим килимам вишуканості та стилю. Світлий беж і золото чи срібло – завжди актуальні кольори. У цих килимах нитки візерунка на кілька міліметрів вище за основний ворс, що надає цій колекції глибину малюнка, робить його об'ємним. Хороша щільність та постійна якість турецьких килимів продовжує термін експлуатації цих виробів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.33 см |
| Колір | Бордовий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 1008000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 766 ₴












