160*230 BIANCO (P. Cardin). Акриловий килим 3D на підлогу, овальна форма.
12 183 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: SR9023-21
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це турецькі килими на підлогу Ніжні світлі тони, які використовуються в цих килимах, чудово впишуться в сучасний інтер'єр, витриманий у світлій гамі кольорів. У цих килимах чудово поєднуються стримані класичні елементи малюнка з актуальними кольорами та відтінками. Ненав'язливі потертості та перелив золотих ниток надають цим килимам вишуканості та стилю. Світлий беж і золото чи срібло – завжди актуальні кольори. У цих килимах нитки візерунка на кілька міліметрів вище за основний ворс, що надає цій колекції глибину малюнка, робить його об'ємним. Хороша щільність та постійна якість турецьких килимів продовжує термін експлуатації цих виробів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Cardin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 183 ₴












