



120х170 Monaco. Акриловий м'який килим у спальню, вітальню.
Красива колекція акрилових килимів, велика перевага має дуже м'який ворс. Ідеально ляже у спальню або у вітальню. Купуючи такий рівень килима, ви залишитеся задоволені якістю і комфортом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 80000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴



