



200*290 см MARINA Dilek Hali 2680A BLUE/BLUE акриловий килим на підлогу у вітальню.
11 616 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 44231
Це турецькі килими на підлогу Ніжні світлі тони, які використовуються в цих килимах, чудово впишуться в сучасний інтер'єр, витриманий у світлій гамі кольорів. У цих килимах чудово поєднуються стримані класичні елементи малюнка з актуальними кольорами та відтінками. Ненав'язливі потертості та перелив золотих ниток надають цим килимам вишуканості та стилю. Світлий беж і золото чи срібло – завжди актуальні кольори. У цих килимах нитки візерунка на кілька міліметрів вище за основний ворс, що надає цій колекції глибину малюнка, робить його об'ємним. Хороша щільність та постійна якість турецьких килимів продовжує термін експлуатації цих виробів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilek Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 1200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 11 616 ₴



