100*200 Килим акриловий FLORYA на підлогу в спальню, вітальню.
3 969 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 305055
Хороший варіант як для спальні так і в гостьовій кімнаті чудовим варіантом стане мініатюрний килимок цікавої форми.
Підкреслить декоративність (такі килимки чудово доповнюють інтер'єр та часто стають кольоровим акцентом спальної кімнати).
Ми бажаємо Вам приємних покупок!
Залишились питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
- Ціна: 3 969 ₴









