200*300 см FLORYA ANTLANTIK HALI 0069 овальний акриловий килим у вітальню, спальню
11 035 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 1340088
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим FLORYA ANTLANTIK HALI це напівнатуральний овальний килим на підлогу для Вашої вітальні, спальні та будь-якої іншої кімнати. Цей килим зробить Вашу підлогу теплою! У нього дуже м'який і приємний на дотик ворс, при цьому він дуже щільний, що полегшує прибирання, так як все сміття залишається зверху і не забивається у ворс.
Колір: на коричневій мармуровій основі бежевий скандинавський візерунок у формі спіралі.
Основа килима - натуральна джутова основа, без клею.
Цей килим стане чудовим акцентом у Вашому домі та зробить його теплішим та затишнішим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic Group |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 17 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Поліамід, Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 035 ₴









