100*200 см Килим Venita 8743 beg Dilek овал, бежевий.
Килим Venita, фабрика: Dilek Gaziantep, у виробництві даної колекції була застосована пряжа poliester та фігурна стрижка. Щільність килима дозволяє робити орнамент килима з високою деталізацією рельєфу візерунка. Дизайн даного килима був розроблений європейськими художниками-дизайнерами та тримає в собі стиль, картину для інтер'єру.
Велика розмірна сітка цих килимів: 0,6 * 1,1 / 0,8 * 1,5 / 1 * 2 / 1,2 * 1,8 / 1,6 * 2,3 / 1,5 * 3 / 2 * 2,9 / 2*4 / 2,4*3,4 / 3*4 дає можливість підібрати набори в спальню, зал та інші кімнати з килимів одного дизайну, але різних розмірів та форми.
Місця застосування колекції килимів Venita: вітальня, спальня, передпокій.
Ми бажаємо Вам приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilek Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 750000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
- Ціна: 1 859 ₴












