



100х200 Килим Leydi Florya 3127 black
Килим чорно-білий.
Остались вопросы? Для дополнительной консультации звоните нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Чорний |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 1200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 775 ₴



