



150*230 см Килим на підлогу малиновий
Килим в 3D дизайн,высокаяплотность при ворсі 10мм відмінно тримає форму.
Класичний дизайн вензелі не дивлячись на яскравий контраст додасть вашій кімнаті помітності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 500000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 367 ₴



