



160*230 см Simli centr carpet Gaziantep, акриловий килим на підлогу дуже м'який.
8 954 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 502/683 v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є акрилова нитка на джутовій та льняній основі. Коври є практичними і вишуканими. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arka |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Щільність ворсу | 800000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 954 ₴



