Килимок на гумовій основі на підлогу. Для вхідної зони. Підходить для будь-якого приміщення. Не ковзає на підлозі і не пропускає воду. Завдяки товстій гумовій основі відмінно захищає вашу підлогу від пошкоджень.
Товщина виробу 5 мм.,
верх - поліпропілен ( без ворсу),
основа - товста лита гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | Да |
| Довжина | 800 см |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Нековзна основа | Да |
| Стан | Нове |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴








