160*230 см Килим PHOENIX 101-Grey Unicorn Carpet світло-сірий колір.
2 084 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 101-Grey
Нова колекція молдавських килимових доріжок та килимів Phoenix від Unicorn - доріжки виконані повністю з практичної розрізної, синтетичної нитки Frize, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях. Абстрактний, стильний дизайн цієї колекції дозволяють вам підібрати саме під інтер'єр вашої кімнати. Незважаючи на свою доступну вартість - ці доріжки гідної якості і виглядають набагато дорожчими за свою ціну. Основа в цих килимах натуральна, без клею, що дозволяє робити вологе прибирання цих виробів.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка або килим.
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Вага килима | 9 кг |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Сірий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
- Ціна: 2 084 ₴












