



200*290 см килим Eldora овальний акриловий на підлогу в вітальню, спальню, зал
11 761 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 13810-v
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим Eldora Perla Artemis Hali виготовлений з акрилового волокна з додаванням вовни, що робить його дуже теплим. Якщо вам потрібно ненав'язливо утеплити підлогу, цей килим саме те, що Ви шукали. Висота ворсу килима 8 мм, при цьому дуже висока щільність ворсу (1 млн. вузлів), завдяки чому він прибирається дуже легко пилососом.
Колір: на бежево-кавовому фоні бежевий та світло-бежевий абстрактний малюнок. Білого кольору в цьому килимі немає, тому бруднитися швидко він не буде.
Світла коротка бахрома по периметру килима надає йому завершеного та стильного вигляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARTEMIS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 14 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 1000000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 761 ₴



