



190*290 см KEMIK Diva натуральний елітний килим на підлогу, бежевого кольору без яскравого візерунка.
22 540 ₴
- В наявності
- Код: 2341
Це натуральний килим турецького виробництва. За складом 30% вовна та 70% акрил, основа килима натуральна лляна нитка. Бахрома килима зроблена з бавовняних ниток.
Колір: світло-бежевий фон з ніжним візерунком, який досягається за допомогою ниток різної висоти, по краю килима сіро-оливкова гілка з сіро-бежевими квітами.
Як і будь-яке інше натуральне волокно, вовняна нитка не буває дуже світлого тону. Тому ця колекція має особливо натуральний колір. Це колір вибіленої вовняної пряжі. Килим дуже приємний на дотик і теплий. Бахрома по краю килима надає йому особливої атмосферності старовини та розкоші.
Дуже висока щільність килима полегшує догляд за ним, все сміття залишається на поверхні і не забивається у ворс. Має залишковий ворс, який прибирається пилососом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 18.18 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон, Бавовна |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.9 см |
| Щільність ворсу | 1000000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 22 540 ₴



