


120x170 HIMALAYA KARTAL A703 BROWN SUPER SHAGGY 50 mm
Колекція килимів - HIMALAYA KARTAL SHAGGY - це дійсно один з вдалих килимів, які робляться в різних кольорах.
У виробництві даної колекції килимів, використовується поліпропіленова пряжа heat seat, ворс 50 mm основа джутова з капроном.
Так само на нашому сайті ви зможете підібрати до цих килими, килимові доріжки з аналогічним дизайном.
Приємних покупок в інтернет-магазині килимів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 8.16 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 50 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см |
- Ціна: 3 258 ₴



