150*230 см MAISON AL01A GREY Pierre Cardin овал
Нова колекція Турецьких килимів MAISON від всесвітньо відомого бренду Pierre Cardin. Килим MAISON AL01A - це новинка цього року, килим виконаний повністю з практичною синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Cardin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 156 ₴









