


200*290 см Firuze Carved Frize Vrezana 7086B GOLD сучасний килим на підлогу.
4 716 ₴
- В наявності
- Код: 7086B
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Firuze Carved Frize Vrezana
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Casmir |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 12.76 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 2.9 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 385000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 716 ₴



