120*180 см Килим ADEN 7100a B.BLACK/TERRA
Ковер збірки ADEN
- на пол, не на стену
- килим не товстий
- килим з вискози
- Ідеальний килим в вітальню
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dilek Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 1.8 см |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х180 см |
| Колір | Теракота |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 397 ₴









