


200*300 см Килим Manhattan (Манхеттен) 3254/a6 овал.
Килим Manhattan (Манхеттен) — це м'який і тонкий ворс, водночас досить щільний, з натуральною джутовою основою. Сучасний стиль килима із застосуванням класичних елементів у дизайні, додасть вашому інтер'єру потрібну родзинку. Тут використовується основний сірий колір із додаванням бежевого, що дає змогу легко прив'язати цей килим до будь-якого інтер'єру. Такі вироби невибагливі: легко прибираються пилососом, підходять для вологого прибирання. Приємних покупок у нашому магазині, і нехай наші доріжки приносять вам затишок і комфорт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вітебські килими |
| Країна виробник | Білорусь |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 220000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴



