

70*140 Килим дитячий машинки на дорозі G011A BLUE
Килими у дитячу кімнату гарної якості, виготовлені турецькою фабрикою. У цій колекції представлені різні яскраві картинки та персонажі мультфільмів. Цікаві комбінації кольорів дозволяють підібрати відповідний килим до будь-якого інтер'єру. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Ці дитячі килими - практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Добре переносить прання, не змінює колір. Набагато щільніше за аналогічну колекцію вітчизняного виробництва, залишаються відмінним варіантом утеплення підлоги в ігровій або дитячій кімнаті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 2 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 1.4 см |
| Колір | Синій |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Транспорт |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 0.7 см |
| Щільність ворсу | 304000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 70х140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴



