120*170 см килим Mira 24009/133 Karat Carpet на підлогу. Овал.
Сучасні колекції килимів від Carat Carpet. Великий попит на ринку килимів викликали колекції із застосуванням розрізної, крученої синтетичної нитки frize. Сткані килими та доріжки із застосуванням такої пряжі, дуже комфортні у використанні, а також прості у догляді. Піддаються легко хімчистці та пранню.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см |
- Ціна: 1 064 ₴












