



200х300 см Fantasy 12500/16 м'який килимок у сірому кольорі.
Колекція Shaggy Fantasy
Колекція високоворсових килимів виготовлена з якісної крученої нитки. Верх у цих килимів приємний на дотик, не жорсткий і не синтетичний. Незважаючи на високий ворс ці килими добре забираються пилососом, будь-яке забруднення можна змити миючими засобами для килимів. Завдяки своїй тканинній основі вони не бояться Води, що значно полегшує догляд за ними. Ці килими добре утеплюють підлогу, забезпечують хорошу звукоізоляцію приміщенню. Їх можна використовувати і на стіні, і на підлозі. Завдяки своєму об'ємному вигляду вони роблять кімнату затишною та теплою.
- Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою та Justin
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 30 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 226000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
- Ціна: 4 722 ₴



