

120 см Килимова доріжка shaggy ворс 30 мм
Ця доріжка належить до класу високоворсних доріжок, але ворс в неї середній та щільний. Дизай доріжки - поєднаня бежевої і коричневої ниток. Тому вона не марка і виглядає досить об'ємно на підлозі.
- потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу з високим ворсом
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою, Укрпоштою
Купити килимову доріжку з високим ворсом в магазині «Пан Палас»
Высоковорсная доріжка Шеггі, Шаггі, Shaggy виробництва Туреччина виготовлена з якісної поліпропіленової нитки, натуральна основа, без клею. Незмінна висока якість турецьких товарів і відносно низька ціна завжди привертали увагу покупців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вітебські килими |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 25 мм |
| Колір | Бежевий |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 27 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Щільність ворсу | 36750 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага килима | 2070 кг |
| Тематика декору, малюнка | Однотонний |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 759 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



