Ширина 4м. Betap EUROPEPARQ 40 штучний газон, для двору, балкона, терас, спортивних майданчиків
Штучна трава EUROPEPARQ від виробника Betap – ідеальне рішення для створення чудової зеленої газонної поверхні. Поєднання неперевершеної якості та зручності використання робить цей товар незамінним для всіх, хто цінує свій час і хоче насолоджуватися красивим та доглянутим газоном цілий рік.
Спеціально розроблена висота 40 мм створює ілюзію справжньої трави, а загальна вага 1860 гр/кв.м гарантує високу щільність і пружність поверхні. Завдяки цьому ваш газон буде виглядати свіжим і доглянутим навіть в умовах суворої зими або спекотного літа.
Ця штучна трава EUROPEPARQ - це продукт найвищої якості, який стійкий до вигоряння та шкідників, а також дуже простий у догляді. Він не вимагає регулярного поливу, стрижки чи добрив, тому ви можете насолоджуватися красивим та доглянутим газоном, не витрачаючи на це багато часу та сил. Купивши цей товар, ви отримуєте надійний та довговічний продукт, який прослужить вам багато років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність ворсу | 1040 точок/кв. м |
| Висота ворсу | 40 мм |
| Тип ворсу | Розрізної |
| Ширина | 4000 мм |
| Протиковзання | Так |
| Загальна вага килимового покриття | 1.86 кг/кв. м |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Антистатичність | Так |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Товщина килимового покриття | 42 мм |
| Ширина рулону | 400 см |
| Безкоштовна доставка | 4500 грн |
- Ціна: 653 ₴/кв.м









