


70 см, доріжка Iskender 6199A Green Heat-Set.
Увага! Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісну килимову доріжку на підлогу колекції Iskender. Ці килими своїм ненав'язливим орнаментом чудово прикрасять будь-яку кімнату вашого будинку. Якісний ворс Heat-Set, який візуально схожий на вовняну пряжу, легко чиститиметься від будь-яких забруднень миючими засобами для килимів. Натуральна основа цих килимів забезпечує відмінну вентиляцію всього виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Ширина килима | 70 см |
| Щільність ворсу | 304000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 70 см |
- Ціна: 460 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



