



120 см Килимова доріжка Elit poliester,
Ради вам представити нову колекцію килимових доріжок еліт класу.
Оверложка краю.
Современный стиль и качество самого изделия не оставит вас равнодушными к такой красоте. Разная высота ворса создаёт так называемый 3D эффект: дорожка визуально расширяет пространство, смотрится объемней, чем есть на самом деле. С разных сторон дорожка смотрится по-разному. С одной стороны - рисунок смотрится контрастно, а с другой стороны - нежно, ненавязчиво, почти незаметно. Комбинирование тёмных и светлых нитей дает актуальный современный эффект «потертости».
- отрезаем любой отрезок
- оверлаживаем
- доставка по Украине.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 1 367 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



