120 см Beenom 1008 0145 килимова доріжка на підлогу.
Нова колекція молдавських килимових доріжок Beenom від Unicorn - доріжки виконані повністю з практичної розрізної, синтетичної нитки Frize, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях. Абстрактний, стильний дизайн цієї колекції дозволяють вам підібрати саме під інтер'єр вашої кімнати. Незважаючи на свою доступну вартість - ці доріжки гідної якості і виглядають набагато дорожчими за свою ціну. Основа в цих килимах натуральна, без клею, що дозволяє робити вологе прибирання цих виробів.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
- звертаємо вашу увагу на те, що ціна на доріжки вказана за квадратний метр.
Щоб порахувати вартість виробу, необхідно помножити ширину на довжину і на вартість квадратного метра.
Розміри килимових доріжок в колекції Beenom: 80/100/120/150/200/250 см
Розміри килимів в колекції Beenom: 80*150 / 120*170 / 160*230 / 160*160 / 160*300 / 200*200 / 200*300 / 200*400 / 240*340 / 280*380 см
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicorn |
| Країна виробник | Молдова |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 231800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 850 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!












