120x170 Kolibri 11058/150v килим у дитячу кімнату, Джунглі - Африка з жирафом, мавпочкою, бегемотом
1 423 ₴
- В наявності
- Код: 11058/150v
Яскраві дитячі килими – затишок і радість у кімнаті малюка!
Пропонуємо якісні дитячі килими українського виробництва – з яскравими малюнками, які подобаються дітям і гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати.
🌟 Переваги наших килимів:
✔ Виготовлені з міцної поліпропіленової нитки
✔ Основа – натуральний джут
✔ Ворс м'який, але стійкий до витоптування
✔ Не втрачає кольору після чищення та прання
✔ Безпечні та гіпоалергенні
Килим не лише прикрасить кімнату, а й створить теплу і комфортну зону для ігор. Ідеальне поєднання якості, практичності та ціни.
Купити дитячий килим можна в нашому магазині Panpalas — ми швидко відправимо, надамо консультацію та допоможемо з вибором!
- пам'ятайте, що монітори можуть неправильно передавати відтінок виробу. Притензії щодо відтінку кольору не приймаються.
- звертаємо Вашу увагу, що на сайті опубліковано фото середнього розміру із розмірної сітки килимових виробів. Великі та маленькі розміри можуть мати відмінності.
- залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 1.7 м |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Товщина килима | 10 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид килима | Дитячий |
| Розмір килима | 120x180 см |
- Ціна: 1 423 ₴










