120 см Доріжка Loop Alfa світло-коричнева
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- Однотонна килимова доріжка для кухні та передпокою.
- Відрізаємо будь-відрізок і оверлаживаем краю.
- Доставка потрібного вам відрізка доріжки по Україні.
Цей ковролін підійде на підлогу в коридор, на кухню, на балкон, в кімнату-студію, в зал, в офіс, в готель, в готель, на базу відпочинку і т.д. Завдяки ворсу-петлі і міцній повстяній основі цей ковролін багато функціональний. Він дуже легко забирається пилососом і щіткою, тому підійде для приміщень з великою прохідністю - готелі, готелі і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SAG |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для вітальні, Для передпокою, Універсальне, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 6 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Щільність ворсу | 200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 455 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!








