80х150 см FITNESS shaggy білий приліжковий килимок
Ковёр с высоким ворсом.
Приятный на ощупь, очень стильно и ненавязчиво смотрится на полу.
Высота ворса: 40-50 мм
Сделано в Турции.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Велюр |
| Товщина килима | 50 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 226000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 415 ₴








