200X400 см Carina KR00A килим на підлогу.
Килим колекція Carina - це сучасний елемент, декор у ваш будинок, килим стелиться на підлогу.
Поєднання ниток з різними рельєфами і складом.
Повністю ткана основа з застроченной бахромою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 520000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см |
| Колір | Кава з молоком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 318 ₴










