- Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 7 мм |
| Ширина килима | 300 см |
| Щільність ворсу | 195000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴








