Залишок 120*62 см Дарничанка Елана доріжка BARI – 02 скандинавський стиль у коридор або кухню.
Петельний однорівневий килим "ЕLANA"
Для виробництва ворсу килимового покриття використовується заздалегідь забарвлена синтетична пряжа бельгійського та турецького виробництва, що дозволяє створити рівні спокійні кольори килимового покриття і надає йому високу стійкість кольору.
Синтетична пряжа є поліпропіленовою ниткою, яка використовується у виробництві килима, що робить ворс більш щільним і високим. Вся структура килима прошивається, що надає виробу додаткової зносостійкості і дозволяє використовувати його в місцях підвищеної прохідності, а основа килимових виробів відмінно поглинає шум і зберігає тепло.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
- Якісна Українська синтетична доріжка на прошитій основі
- послуга обробки краю
- упаковка в стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elana |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 250000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 239 ₴









