Ця 200 см Cappuccino 16032/113 Килимова доріжка на підлогу світлого кольору ідеально підходить для використання вдома або в офісі, забезпечуючи комфорт і стиль. Вона виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і простоту в догляді. Ця килимова доріжка стійка до зносу та легко очищується, що робить її зручною у використанні. Доступна в різних розмірах, вона допоможе підкреслити індивідуальність вашого інтер'єру та створить затишну атмосферу.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
* якісна синтетична доріжка
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
Ця колекція виконана з якісної нитки Frize, основа – натуральна джутова нитка. Висота ворсу у виробів цієї колекції не висока (8 мм), при цьому верх приємний на дотик, не синтетичний. Ворс кручений, завдяки чому ці вироби довго зберігають початковий зовнішній вигляд. Це килими ткані, клей не використовується в основі, тому можна робити вологе чищення килимів. Добре забираються пилососом, поглинають шум і утеплюють холодну підлогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 10 мм |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 192000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 200 см |
- Ціна: 1 843 ₴








