Сучасний та стильний плінтус, виготовлений з якісного МДФ, стане ідеальним завершенням вашого інтер’єру. ПФ-8 вирізняється лаконічним дизайном та універсальністю — підходить для будь-якого типу підлоги.
Переваги:
-
Екологічний та міцний матеріал.
-
Вологостійке фарбування італійською емаллю SAYERLACK AT9930.
-
Легкий монтаж на рідкі цвяхи.
-
Можливість фарбування у будь-який колір з каталогу Ral.
📞 Телефон: 097-970-89-57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | МДФ |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плінтуса | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/пог.м






