Плінтус Oval. Висота 40 мм, коричневий
Стильними називають інтер’єри, де продумана кожна дрібниця. Вибір плінтуса — важливий елемент завершення образу кімнати. Магазин Panpalas пропонує широкий вибір сучасних та класичних плінтусів Oval з МДФ.
Чому обирають плінтуси з МДФ?
-
Декоративність — стильний вигляд, великий вибір форм і товщин, серед яких легко знайти свій ідеальний варіант.
-
Функціональність — підходять для будь-якого покриття: ковролін, плитка, ламінат, лінолеум, паркет.
-
Практичність — не бояться вологи, легко очищаються від забруднень.
-
Зручний монтаж — встановлюються на рідкі цвяхи швидко та надійно.
Плінтуси Oval від Panpalas — ідеальне рішення для будь-яких інтер’єрів
-
Широка палітра кольорів — фарбуємо плінтуси у будь-який відтінок.
-
Висока якість — використання вологостійкої італійської емалі, сучасне обладнання та професійний персонал гарантують довговічність.
-
Постійна наявність на складі — швидка доставка будь-яких партій.
Характеристики:
-
Висота: 40 мм
-
Ширина: 10 мм
-
Довжина: 2500 мм
-
Матеріал: МДФ
-
Колір: коричневий
-
Країна виробник: Україна
-
Кількість в упаковці: 6 шт.
Для замовлення та консультацій телефонуйте: 097 970 89 57
Магазин Panpalas — якість, якій довіряють!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | Фарба |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плінтуса | 40 мм |
- Ціна: 145 ₴/пог.м





