Залишок 150*167 см (1 шт) Килимова доріжка, Lotos 523/100 Карат для дому
1 248 ₴
- В наявності
- Код: 523/100
- * якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
* послуга обробки краю
* упаковка у стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
Доріжки виробництва української фабрики Карат користуються популярністю завдяки високій якості цієї колекції. Полірований ворс цих доріжок легко чиститись звичайним пилососом. Кольори у цій колекції дуже гарні. Є ніжно медовий бежевий, благородний бордовий, ближче до вишневого та насичений оливковий колір, які прикрасять будь-яку кімнату і зроблять її ошатною та затишною.
Красиві класичні дизайни додадуть об'єм будь-якій кімнаті. Незважаючи на те, що ці доріжки мають світлий бежевий колір – у них немає білого кольору і вони не маркі.
Як чистити:
Забруднення з цієї килимової доріжки можна забрати піною миючих засобів для килимів. Потім пропилососити або змити водою (така доріжка не боїться вологи, вона не розклеїться)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Ширина килима | 150 см |
| Щільність ворсу | 300 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | Класичний |
| Ширина доріжки | 150 см |
- Ціна: 1 248 ₴
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!












