Залишок 120х183 см Килимова доріжка в коридор, оливкового кольору. 4597
Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- Якісна Турецька, різьблена, килимова доріжка на підлогу, ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 14 мм |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Щільність ворсу | 850000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
| Ширина доріжки | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 801 ₴









