



200*300 см Izumrud натуральний шовковий килим від Marquis
40 679 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 02М001
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натуральний шовковий килим (натуральний) виробництва Бельгія. Щільність ворсу складає 2 000 000 на квадратний метр. Основа льон, бавовна (натуральна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marquis |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага килима | 3 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Бордовий |
| Основа килима | Льон, Віскоза, Бавовна |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 679 ₴



