Доставка килимів по Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 38 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 528 ₴








