


150х150 см. Круглий килим Esfahan, блакитний, 1.5 млн. щільність ворсу.
8 196 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 145515
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
коуглый килим
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Діаметр килима | 1.5 см |
| Колір | Блакитний |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Форма килима | Круглий |
| Щільність ворсу | 1500000 точок/кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 196 ₴



