Тонка нитка поліестеру щільно прошита в килимі, створюючи об'ємне тіло малюнка заввишки три див.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Білий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 40 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 70000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 318 ₴








