



200х290 Килим білий ворсистий мікрофібра
Килими від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та лляній основі. Килими – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Білий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴



