150*230 Килим Doux мікрофібра
Ворс «мікрофібра» килимів з колекції Gold Shaggy відрізняється надзвичайно високою м'якістю, у зв'язку з чим ці моделі є відмінним вибором для спалень і дитячих кімнат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 25 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 30 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 520000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴









