150*233 см килим на підлогу з абстрактним дизайном, овальної форми, світло-бежевий
7 245 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 3900765
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим овальної форми на підлогу в вітальню, спальню, студію.
Всі питання пишіть нам в Чат, наші менеджери із задоволенням відповідять вам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Довжина килима | 2.33 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 150x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 245 ₴








