160*230 Килим з високим ворсом
Синтетичний килим з високим ворсом прямокутної форми .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 40 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Блакитний |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 45 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Щільність ворсу | 520000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 626 ₴









