100*200 Килим акриловий FLORYA на підлогу в спальню, вітальню.
3 969 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 305055
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хороший варіант як для спальні так і в гостьовій кімнаті чудовим варіантом стане мініатюрний килимок цікавої форми.
Підкреслить декоративність (такі килимки чудово доповнюють інтер'єр та часто стають кольоровим акцентом спальної кімнати).
Ми бажаємо Вам приємних покупок!
Залишились питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlantik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 969 ₴









