100*200 Килим Carpet&More від Kasmir hali Gaziantep дуже м'який та комфортний килим на підлогу.
3 388 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 7558
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хороший варіант як для спальні так і в гостьовій кімнаті відмінним варіантом стане мініатюрний килимок цікавої форми.
Підкреслить декоративність (такі килимки чудово доповнюють інтер'єр і часто стають кольоровим акцентом спальної кімнати).
Залишились питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для коридору, Універсальне, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 980000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388 ₴








