100х200 см Килим ворс 50 мм FREESTYLE green, в спальню, вітальню, дуже м'який килимок.
3 388 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: J506-276
Цей килимок FREESTYLE має розмір 100х200 см і привабливий зелений колір. Він ідеально підходить для використання в спальні або вітальні, додаючи їм затишку та стильного вигляду. Головна перевага цього килимка - його надзвичайна м'якість. Завдяки ворсу висотою 50 мм, він створює надзвичайно приємну поверхню для ходьби та відпочинку. Ви будете насолоджуватися кожним кроком на цьому м'якому килимку. Він створить атмосферу затишку і комфорту у вашому приміщенні, додавши йому теплоти та естетичної привабливості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для кухні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 52 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 300000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см |
- Ціна: 3 388 ₴












